• VİLLA WHİTE HOUSE 1

  Adres : Muğla/Fethiye/Yanıklar
  Durum : Günlük Kiralık
  Fiyat : 3750 - 5000 TL
  Konut Tipi : Villa
  Bulunduğu Kat : MÜSTAKİL VİLLA
  Kat Sayısı : 1
  Oda Sayısı : 2
  Yatak Sayısı : 3
  Kaç Kişilik : 4
  Metrekare : 90
  Banyo Sayısı : 2

  Villamız Muğla Fethiye Yanıklar'da yer almaktadır. Toplamda 4 adet 2+1 ve 1 adet tiny house'tan oluşan site içerisindedir. Tüm evler müstakil olup tamamının havuz ve bahçeleri dışarıdan görünmemektedir. 

  2 suit yatak odalı villamız, 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır.

  Yapımı 2023 yılında tamamlanmış olan villamızın her 2 odasında da ebeveyn banyosu bulunmaktadır. 

  Havuz alanı ve bahçesi tamamen dışarısı ile tam olarak izole edilmiş olan villamız, korunaklı ve muhafazakar villa kategorisinde yer almaktadır.

  Lüks villa, balayı villası, jakuzili villa, muhafazakar villa ve korunaklı villa kategorilerinde yer alan villamız, balayı çiftleri ve muhafazakar aileler için ideal bir tatil villası seçeneği sunmaktadır.

  Yatak Odası 1 : Çift kişilik yatak, ebeveyn banyosu, komodin, gardrop ve klima bulunmaktadır. Havuz terasına direkt geçiş imkanı vardır.

  Yatak Odası 2 : 2 adet tek kişilik yatak, ebeveyn banyosu, komodin, gardrop ve klima bulunmaktadır. Havuz terasına direkt geçiş imkanı vardır.

  Villamız max. 4 kişi kapasitelidir. Su, elektrik kullanımı, giriş temizliği, havuz ve bahçe bakımı fiyata dahildir. 

  • Not : Villaya girişte olası hasarlara karşı Hasar depozitosu  olarak 3.000 TL alınmaktadır. Çıkış günü  yapılacak kontrolde herhangi bir hasar, eksik vs yok ise aynen iade edilecektir.

  Bizimle İletişime Geçin

  Diğer İlanlar

  WhatsApp Destek Hattı